Książka “Przymierze Milczenia”

Głębokie  zainteresowania psychotroniczne Mirosława Aleksandra Goduli stały się także inspiracją do napisania książki “Przymierze Milczenia”. Jest ona opracowaniem na temat alchemii i sposobów otrzymania “Kamienia Filozoficznego”. Na podstawie średniowiecznych tekstów, po raz pierwszy przetłumaczonych na język polski, otrzymujemy kompendium wiedzy na temat prób znanych alchemików w znalezieniu recepty na słynny “Eliksir Młodości”. Jest to głęboka analiza wraz z przemyśleniami autora, który jest wspówłaścicielem i Prezesem Zarządu Mennicy Kresowej.

Książka zawiera w  swojej  treści najbardziej  wartościowe opracowania wielu znanych na przestrzeni tysiacleci alchemików a pośród nich, dotychczas niedocenionego rewolucyjnego  alchemika XXI wieku ś.p. Nicolasa Davida Collette (NDC), zmarłego 24 maja 2012 roku. Jak  podały wtedy  amerykańskie  media,  jego  śmierć  nastąpiła  w  wyniku przedawkowania  narkotyków, których  to  narkotyków,  jak z  kolei  twierdzą  jego  koledzy  alchemicy, nigdy on nie zażywał. Nieoficjalnie  twierdzi się, że ostatnio chwalił   się on wynikami swoich  doświadczeń  z  czerwoną rtęcią, która  w  połączeniu z Kamieniem Filozoficznym może  być bardzo  tanim  paliwem,  redukującym nie tylko do zera ziemską  grawitację…

Przez całą historię ludzkości, tajemnicze elity strzegły receptury uzyskania prawdziwego “Eliksiru Młodości”, który odmładza i przedłuża życie, leczy choroby i otwiera bramę do nabycia nadzwyczajnych sił metapsychicznych. Próbując przerwać “Przymierze Milczenia“, które zawsze otaczało “Święty Medykament”, wielu alchemików opisało proces jego produkcji w swoich dziełach. Ale większość  z tych manuskryptów, napisanych przez ostatnie dwa tysiące lat, jest bardzo enigmatyczna. I każdy, kto spróbuje je dokładnie przestudiować, stawia przed sobą nie lada trudne zadanie.

Jednakże, po 12 latach studiów nad takimi manuskryptami i eksperymentami w laboratorium, jedynie  Nickowi D.Collette udało się odkryć właściwe metody, które nie angażują żrących chemikaliów czy niebezpiecznych kwasów. Autor zauważa, że po raz pierwszy w historii współczesnych dzieł alchemicznych, te metody zostały przedstawione szczegółowo i bez żadnych sekretnych dwuznaczności. Przez wieki, podstawą do otrzymania “Kamienia Filozoficznego” były złoto i srebro, odkryte   jako  pierwsze  ciężkie metale szlachetne.

Dlatego autor zdecydował się na wybicie w Mennicy Kresowej serii monet z czystego srebra, na których rewersie jest umieszczona słynna “Szmaragdowa Tablica”, symbol alchemicznej  procedury  otrzymywania  KAMIENIA  FILOZOFICZNEGO i  ELIKSIRU NIEŚMIERTELNOŚCI. Czytelnik, chcąc skorzystać z receptur alchemicznych zawartych w książce “Przymierze Milczenia”, musi mieć świadomość i odpowiedzialność do jakiego dzieła się przymierza.

Po przestudiowaniu tej książki, Czytelnik będzie  w stanie przeobrazić zwykłe srebro czy złoto we wszechmocny Biały czy Czerwony Lek. W przystępny sposób, znajdzie  w  tej ksiązce drogę do otrzymania nieznanej dla współczesnej nauki substancji, która zrobiona ze złota ma szklisty, głęboki, rubinowy kolor, a ze srebra intrygującą transparentność, jednakże  rozpuszczalną w wodzie lub alkoholu i nie mającą już  cech metali, a zamiast tego,  mającą  bardzo silne właściwości lecznicze oraz inicjujące kwantowy “skok energii kundalini” podczas własnego rozwoju duchowego.

Wszystko, co napisano o osławionym “Kamieniu Filozoficznym” jest rzeczywiście prawdą. Z tą książką i z labolatoryjnymi narzędziami w ręku , można sięgnąć szczytów Własnych mentalnych i metapsychicznych zdolności, ciesząc się jednocześnie młodzieńczym wigorem i żywotnością oraz wiecznie młodym ciałem.

Stwierdzicie, że prawdą jest wszystko, co jest w tej ksiązce napisane, kiedy przeobrazicie się z “ołowiu w złoto” na każdy, możliwy sposób: materialny,psychiczny, mentalny i duchowy.

Autor książki nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne nieszczęśliwe wypadki podczas przeprowadzania eksperymentów przez niedoświadczone  w  pracy  chemicznego laboratorium osoby  a   stosujące   w  praktyce  starożytne receptury zamieszczone w jego książce.