Mirosław Aleksander Godula (MAG)

Mirosław Aleksander Godula (MAG) ur. 1959 r. z  wykształcenia ichtiolog a z wszechstronnych wczesnomłodzieńczych zainteresowań  wędkarz ”no-kill”, wielokrotny złoto-wawrzynowy strzelec myślistwa sportowego, płetwonurek, żeglarz a po przemianach duchowych także radiesteta, bioenergoterapeuta i jasnowidz, człowiek związany  z  przyrodą,  kochający naturę i odrodzony w nowej erze.

Odkrycie własnych talentów i uzdolnień psychotronicznych nastąpiło w wyniku ciężkiej choroby kręgosłupa w wieku 41 lat. Groźba inwalidztwa na wózku a w tym proponowanej mu przez najwyższej klasy fachowców neurologów potrójnej operacji usunięcia dysków z piersiowej części kręgosłupa zmusiła go do szukania ratunku w medycynie naturalnej. Dzięki niej, po wielu latach doświadczeń, uniknął operacji, jednocześnie dokształcając się we wszystkich możliwych kierunkach terapii naturalnych.

Wiele doświadczeń i szkoleń uzyskał oprócz licencjonowanych, czeladniczych kursów w Polsce także za granicami kraju (Azja południowo-wschodnia, Filipiny, Indie, Afryka południowa, Afryka północna – Egipt, Ameryka południowa – Peru). Kontakty z oświeconymi mistrzami duchowymi (joginami) w Indiach oraz indiańskimi szamanami w puszczy amazońskiej a także wieloma uzdrowicielami i jasnowidzami na całym świecie, pozwoliły mu na zrozumienie otaczającej nas rzeczywistości a w tym zrozumienie energetycznych związków i oddziaływań pomiędzy ludźmi. Kilka wydarzeń paranormalnych z udziałem istot pozaziemskich także było znaczącą inspiracją dla przyszłych dokonań i jego pożytecznej dla ludzkiej cywilizacji pracy.